ИПА Програмата за прекугранична соработка Србија – Северна Македонија

Известување за продолжен рок за поднесување на апликации во Повикот за Изразување Интерес за Проценители за предлог проекти од Програмата Србија-Северна Македонија

Поради малиот број на примени апликации во рамките на Повикот за Изразување Интерес за Проценители за предлог проекти , кој...

Read more

Календар догађаја

декември 2019
П В С T П С С
« Сеп    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.