ИПА Програмата за прекугранична соработка Србија – Северна Македонија

Известување за продолжување на рокот за Конкурс за проектен службеник во Заеднички технички секретаријат, Лесковац во рамки на ИПА II Програмата за прекугранична соработка Србија-Северна Македонија 2016-2020

Ве известуваме дека Министерството за европски интеграции на Република Србија како оперативна структура на ИПА Програмата за прекугранична соработка Србија...

Read more

Оглас за ангажирање на проектен службеник во Заеднички технички секретаријат, Лесковац во рамките на ИПА II CBC Програмата Србија-Северна Македонија 2016-2020

Министерството за европски интеграции на Република Србија како оперативна структура на ИПА Програмата за прекугранична соработка Србија – Северна Македонија...

Read more

Работен план за објавување на вториот повик за ИПА Програма за прекугранична соработка Србија-Северна Македонија 2016 – 2020

Министерството за финансии, Секторот за склучување договори и финансирање на програми финансирани од ЕУ, на Република Србија го објави Работниот план...

Read more

Календар догађаја

јануари 2022
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.