Настани

193847309_104992945138273_2395292757630892370_n
Worshop-1

Информативна работилница: „Подготовка на предлог-проекти за Програмата за прекугранична соработка“

Министерството за европска интеграција на Република Србија и Министерството за локална самоуправа на Република Северна Македонија, со техничка поддршка на...

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.