Новости

IMG_1504

ЕУ го поддржува развојот на образованието и туризмот во Лесковац, ја продолжува соработката и во заштитата на животната средина

Шефот за соработка на Делегацијата на Европската унија (ЕУ) во Србија, Никола Бертолини и градоначалникот на Лесковац, Горан Цветановиќ, денеска...

blob

Jавен повик за финансирање и суфинансирање на проекти во областа на информирање за Европската Унија и европската интеграција на Србија

Министерството за Европска Интеграција, по повод Европски Ден, на 9 мај, објави јавен повик за финансирање и ко-финансирање на проекти...

Page 1 of 9 1 2 9

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.