Customer-Survey

Истражување за оценување на ефектите при имплементација на програмата за прекугранична соработка Србија – Северна Македонија

Со цел да се проценат ефектите од спроведувањето на ИПА II Програмите за прекугранична соработка, се спроведува истражување за да ...

MEI_vertikalni-identitet_ENG

Известување за продолжен рок за поднесување на апликации во Повикот за Изразување Интерес за Проценители за предлог проекти од Програмата Србија-Северна Македонија

Поради малиот број на примени апликации во рамките на Повикот за Изразување Интерес за Проценители за предлог проекти , кој ...

Page 2 of 2 1 2

Календар догађаја

септември 2022
П В С Ч П С Н
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.