IMG_4473

Создавањето инклузивна заедница е примарна цел во процесот на европската интеграција од самиот почеток, а намерата на оваа програма е да го подржи тоа со новата ИПА 3 Програма

На 26 Април Министерството за локална самоуправа организираше Инфо Ден по повод новата ИПА 3 програма за прекугранична соработка Србија-Северна ...

SDJ_08
info-day-events-page-764x480

Инфо ден/презентација на програмата за прекугранична соработка Србија – Северна Македонија/нови можности за финансирање од ИПА III

Ве покануваме да присуствувате на Инфо денот, кој ќе го отвори Тања Мишчевиќ, министерка за евроинтеграции во Владата на Република ...

Page 1 of 7 1 2 7

Календар догађаја

септември 2023
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.