brankica-scaled-1140x570

Првите бренд стратегии развиени за Вучје и Кратово во рамките на проектот „Рурален туризам – нова перспектива на младинска мобилност“

Според Гинисовата книга на рекорди, Библијата е најпечатената книга во историјата, со над 5 милијарди примероци. И покрај разновидноста на ...

Land of Legends

„Земја на легендите“

Клучното прашање што се решава во проектот е да се олесни јавното приватно партнерство и соработката на клучните туристички актери ...

Page 1 of 8 1 2 8

Календар догађаја

април 2024
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.