Пакет за имплементација

Пакетот за имплементација обезбедува информации за должностите и одговорностите на корисниците на грантот од потпишувањето на договорот до неговото затворање, како што се: известување, правила за секундарна набавка, докази за трошоци и сопственост (вклучувајќи ослободување од ДДВ), видливост и друго. Пакетот вклучува релевантни обрасци како анекси.

I Повик

II Повик

Календар догађаја

јуни 2024
П В С Ч П С Н
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.