Callforexpr

ПОВИК ЗА ИЗРАЗУВАЊЕ ИНТЕРЕС

Министерството за европски интеграции на Република Србија, како договорен орган во соработка со Министерството за локална самоуправа на Република Северна ...

EU_FLAG_NEW

Објавен е ВТОРИОТ повик за предлог проекти во рамките на Програмата за прекугранична соработка Србија-Северна Македонија 2016-2020

Министерството за финансии на Владата на Република Србија, во соработка со Министерството за европски интеграции на Владата на Република Србија ...

Important-Announcement.png-2-1024x663-1

Известување за продолжување на рокот за Конкурс за проектен службеник во Заеднички технички секретаријат, Лесковац во рамки на ИПА II Програмата за прекугранична соработка Србија-Северна Македонија 2016-2020

Ве известуваме дека Министерството за европски интеграции на Република Србија како оперативна структура на ИПА Програмата за прекугранична соработка Србија ...

Page 1 of 3 1 2 3

Календар догађаја

јули 2022
П В С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.